Home section

Друк на самоклеючій плівці

   Самоклеюча плівка для друку — ваш незамінний помічник для бізнесу. Такі плівки використовуються для широкоформатного цифрового та офсетного друку та для струменевих принтерів. Вони активно використовуються для створення рекламної продукції, для оздоблювальних та декоративних робіт при оформленні інтер'єру. Також самоклейку можна використовувати при оформленні різних виставок, ярмарків.
   Самоклеюча плівка для друку являє собою плівку з вінілу або іншого виду пластику з декоративним  оформленням (виконуються в різних відтінках, з візерунками) і клейовим шаром. Щоб захистити клейовий шар від попадання пилу та від пошкоджень, виробники закривають його паперовою основою.
   Плівка для цифрового друку: основні види Існує кілька різновидів плівки для друку на цифровому принтері:
• Глянцева. Має легкий блиск, широко застосовується для створення рекламних конструкцій, які встановлюються при тьмяному освітленні, а також для автомобільного тюнінгу. Гладка поверхня такої плівки для офсетного та цифрового друку стійка до впливу вологи та ультрафіолету, тому це вдалий варіант для зовнішньої реклами.
• Матова. Може застосовуватися як для зовнішньої реклами, так і при декоруванні меблів. Відмінно передає глибину кольору.
• Прозора. Популярне рішення при брендуванні вітрин, виготовленні рекламних плакатів невеликого розміру.
• Легкознімна. Даний матеріал легко знімається при необхідності, як зрозуміло з його назви. При цьому від клею не залишається ніяких слідів. Ідеальне рішення для короткострокових промоакцій, стендів з афішами, ярмарків, розпродажів і т. д.
• Блекаут. Щільна вінілова плівка для друку з клейовою основою чорного кольору, не пропускає світло. Відмінний варіант при брендуванні поверхонь, де вже нанесені будь-які зображення або залишилися сліди від рекламних плакатів. Світлонепроникність дає змогу надійно замаскувати неактуальні оголошення.
• Перфорована. Має світлопропускний ефект, за рахунок цього така самоклеюча плівка для цифрового друку популярна при створенні зовнішньої реклами для вікон, вітрин, скла громадського транспорту. Матеріал відрізняється стійкістю до впливу вологи.
• Підлогова. Плівка підвищеної зносостійкості та міцності, що дозволяє використовувати її при створенні реклами на підлогових покриттях.
   ONE WAY VISION Опис матеріалу: Спеціальна перфорована біла плівка (чорна із зворотного боку) для нанесень на прозорі поверхні. Після нанесення надрукованого зображення на скляні поверхні плівка пропускає світло. Співвідношення друкованої поверхні до загальної — більше 50%. Використання Для коротко- й середньострокових нанесень на вікна транспортних засобів, вітрини магазинів, вікна офісних будівель та інші прозорі поверхні, де необхідне потрапляння світла всередину приміщення.