Home section

Інформаційні стенди

Інформаційний стенд (інфостенд) призначений для наочного відображення різноманітної інформації. Стенд може розміщуватися в будь-яких місцях: офіс, приміщення для торгівлі, в громадських будівлях. Складно собі уявити собі організацію, яка надає послуги і не має хоча б один такий стенд. Палітра інформаційних стендів дуже широка – вони можуть бути застосовані як для внутрішнього використання, так і для зовнішнього. Також можемо виготовити виріб з підсвічуванням. У зв’язку з початком навчального року, особливу увагу заслуговують дитячі інфостенди, а також стенди для навчальних закладів.

Виготовлення інформаційних стендів здійснюється із застосуванням листового ПВХ, з декоруємої поверхнею з повнокольоровим друком або кольоровими вініловими плівками. Більш насичену і контрастну колірну гамму мають підлогові інформаційні стенди з використанням повнокольорового друку.

Коли потрібен стенд для оголошень, то зазвичай центральне місце надається коркової панелі з документами. Так само передбачені кишені з прозорого скла для розміщення документів формату A4.