Home section

Виготовлення вивісок

Вивіска — навігаційний елемент будівлі, що інформує про розміщені в ній підприємства, установи та організації.

Вивіски виконані з листових рекламних матеріалів (ПВХ, акрил, полікарбонат, алюмінієвий композит). Рідше з дерева, пінополістиролу, металу та інших матеріалів. Найчастіше прямокутної форми. Зроблені у вигляді коробки 3-10 см, але можливі і варіанти плоских вивісок, а також виконаних у вигляді фігури.

Одним з найбільш розповсюджених видів світлової реклами є світловий короб (або lightbox) — світлотехнічний виріб, що являє собою об'ємну конструкцію з лицьовою поверхнею яка пропускає світло. Матеріал- (акрил, банер). Підсвічування здійснюється за допомогою ламп або світлодіодів. Можливі одне і двох сторонні лайтбокси.

Розрізняють наступні види лайтбоксів:

- Клеєний лайтбокс. Прямокутної або будь-якої вільної форми. Поверхня- акрил з наклеєною світлорозсіювачою рекламою. Борти з ПВХ склеюються з лицьовою частиною (звідси

і назва). Переваги: низька ціна, можливість робити фігурні короба, наприклад формою вашого товару.

- Лайтбокс з профілю. Із спеціального ПВХ або алюмінієвого профілю. З такого профілю збирається коробка, куди вставляється лицьова акрилова частина. Переваги: легко розбирається і змінюється лицьова частина, стійкий до деформацій при перепадах температури.

- Композитний короб. Коробка збирається з фрезерованого алюмінієвого композиту. Сам композит не пропускає світло, тому в ньому попередньо вирізають необхідні написи і закривають зсередини акрилом. Переваги: Довгий термін служби, солідний зовнішній вигляд.

- Крім цього є, банерні лайтбокси (металева рама затягується вініловим банером) Застосовується коли потрібні великі розміри. (Більше 3 метрів завдовжки і 0,8 м ширини короба)